56501
ANASAYFA » HAKKIMIZDA

Kurumsal

Nil-FC Endüstri İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti. firması globalleşen dünya pazarında, müşterilerine kaliteli, şeffaf ve güvenilir hizmet politikasını ilke edinerek yola çıkan, 2011 yılında kurulmuş ve merkezi İzmir’de olan bir dış ticaret firmasıdır.

Dünya ekonomisinin bu kadar iç içe geçtiği ve rekabetin çok yüksek olduğu bir pazarda, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek amacıyla kazan-kazan politikasını benimsemiş şirketimiz, geniş tedarikçi portföyünü göz önünde bulundurarak, önceliğini Maden, Refrakter ve Metal sektörü olarak belirlemiştir. Müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak gören şirketimiz, sunduğu hizmetlerle müşterilerimizle beraber kazanarak yoluna devam etmektedir.

 Yeni Metin Belgesi

NEDEN Nil-FC ?

En yüksek seviyede rekabetin söz konusu olduğu bu pazarda fiyat ile beraber güvenilir ve şeffaf hizmetin önemi giderek artmaktadır. Bu noktada güçlü tedarikçi portföyü ve ilişkileriyle NİL FC, müşterilerine uygun fiyatla beraber kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu hizmet anlayışından yararlanmak siz müşterilerimizin insiyatifinde olup şirketimiz her konuda müşterilerimize güvenilir ve şeffaf hizmet sunmaktan onur duymaktadır.

Nil-FC HEDEFLER 2

  1. Müşterilerine kazandırarak kazanmak.
  2. Güvenilir bir firma olmak.
  3. Kaliteli hizmet sunmak.
  4. Ülke ekonomisine katma değer sağlayan bir dünya şirketi olmak.